כניסה להורים 

פעיוליות

רעיונות לפעילויות בגן, לפי נושאים לחג פורים:
עבודות יצירה
 
מסגרת לתמונה של הילד. איסוף סמלים או אביזרים הקשורים לחג פורים, הדבקתם על דף או בריסטול או קרטון בגודל A-4וכו', תוך כדי  השארת  מקום לתמונה (בהתאם לגודלה, 18*13, או 15*10) שהילד יביא מביתו.  
לאחר מכן ניתן לרסס את כל התמונה (ללא תמונת הילד) בספרי כסף או זהב, ורק לאחר מכן להדביק את  תמונתו של הילד. את החומרים (תמונה +עלי שלכת) הילד יביא ויאסוף עם הוריו.
 
לא לשכוח להשאיר מקום לשם ה"אומן" הצעיר + שם הגן. 
 
רעשן - מבקשים מכל ילד להביא בקבוק שתיה ריק (לילדים) ומכניסים לתוך הבקבוק (דרך הפקק) סוכריית טופי ולאחר מכן סוגרים את הפקק.
 
מסיכה - ניתן לעשות מסיכה לפורים (באמצעות בריסטול) להכינה מבעוד מועד (גזורה לגיל הרך ולא גזורה לבוגרים) ולאחר מכן לתת לילד לקשט באמצעות טושים, מדבקות וכו'.
 
אוזן המן - גם כאן ניתן להכין אוזן המן (באמצעות בריסטול) להכינה מבעוד מועד (גזורה לגיל הרך ולא גזורה לבוגרים) ולאחר מכן כל ילד ימלא בתוכו ממתקים שהביא מהבית למשלוח מנות לחבר או למען הקהילה, לשיקולכם.
 
               להדגמה מפורטת כיצד מכינים - הקליקו כאן
 
מגילת אסתר - הכנת מגילת אסתר אישית לכל ילד בגן (על נייר דמויי קלף). מקליקים כאן מדפיסים את המגילה על הנייר שבחרנו מכינים דף שער עם תמונת הילד המחופש - והרי לכם מתנה מקורית ומיוחדת שנשארת לאורך שנים.
 
 
נושאים לדיון לחג פורים:
1. מה זה להיות שונה / להיות אחר
 
2. סמלי החג - רעשן, תחפושת, סיפור המגילה, מסיבה / נשף פורים בגן
23/1/2022 כ"א שבט ה'תשפ"ב
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-